Kvalitet i alle ledd!
 
Vi stiller høye krav til våre sammarbeidspartnere i forhold til sikkerhet – produktutvikling – deler.

Vårt mål er ikke å være størst i alt vi gjør – men å være best når det gjelder.
Vi vektlegger i stor grad opplæring og informasjon til våre brukere. 
Dette for at brukeren skal ha kostnadseffektive produkter med lave driftskostnader.

Vi har eget serviceverksted med delelager, som utfører reparasjoner og vedlikehold på de produkter vi selger.

Vi som jobber hos SG Handel AS

Stian Garstad

Daglig leder

stian@sghandel.no

+47 90 14 26 94

Jonas Våg

Butikksjef

jonas@sghandel.no

+47 91 52 73 75

Kent Einar Nystrand

Innkjøpssjef

kent@sghandel.no

+47 918 13 186

Tom Erik Kaasa

Key Account

tom.erik@sghandel.no

+47 414 43 713

Rune Pedersen

Key Account

rune@sghandel.no

+47 404 03 901

Thomas Ødegaarden

Lærling / Butikk
thomas@sghandel.no
+47 919 18 031

 

 

Svein Kittilsen

Lager

 

 

Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.